Menu

Aqua Brow – genialny architekt brwi

aqua-brow.jpg

Istnieją produkty kosmetyczne, które- gdy tylko pojawiają się na rynku- stają się sensacją i otaczane są mianem kultu. Często są niepowtarzalne, nieporównywalne z żadnym innym kosmetykiem. Firma Make Up For Ever należy do tych marek, która słynie z tworzenia kultowych produktów bardziej, niż każda inna z branży. Nie istnieje kobieta, której nie marzyłaby się paletka świetnie napigmentowanych, dobrze skomponowanych cieni z kolekcji. Jest jednak produkt, który góruje ponad wszystkimi innymi stworzonymi przez MUFE: jest to unikatowa, niepowtarzalna wodoodporna farbka do brwi Aqua Brow. Wywołała ona istną rewolucję w branży kosmetycznej.

Efekt po zastosowaniu Aqua Brow jest wyjątkowy i nie zagwarantuje go ani makijaż brwi wykonany kredką, ani maskarą, ani cieniem do brwi. Aqua Brown pozwoli nam precyzyjnie domalować brwi– dosłownie stworzyć kolejne włoski, które w dodatku będą wyglądały bardzo naturalnie i przy dobrym makijażu bardzo ciężko będzie odróżnić je od naturalnych. Żadna kredka nie posiada takiej precyzji i właściwości. Jest on ponadto bardzo trwały i wodoodporny.

Ważne jest to, że przy makijażu z pomocą Aqua brown musimy zmatowić (przypudrować) brwi- mają być idealnie suche, aby kosmetyk miał dobrą przyczepność. Produkt jest bardzo wydajny- wystarczy niewielka kropelka o rozmiarach groszku, aby wykonać pełny makijaż obu brwi. Do malowania brwi farbką Aqua potrzebny jest skośny pędzelek do makijażu (najlepiej syntetyczny, gdyż z naturalnego włosia bardzo ciężko jest usunąć produkt). Nabieramy niewielką ilość kosmetyku na pędzelek i za jego pomocą, drobnymi pociągnięciami malujemy brwi między rosnącymi włoskami, wypełniając tym samym wszelkie luki i ubytki.

Aqua Brow bardzo się przyda, jeśli mamy nieodpowiednio zaznaczony kształt brwi– można za jego pomocą wyeksponować łuk brwiowy i stworzyć idealny kształt wznoszącej się brwi. Kosmetyk pozwala stworzyć delikatny, subtelny makijaż, ale sprawdzi się również przy tworzeniu wyraźniejszego kształtu brwi. Pasuje zarówno do mocnego, wieczorowego makijażu, jak i do subtelnego codziennego. Z jego pomocą można bez problemu wyznaczyć dolną linię brwi – wystarczy jedno, śmiałe pociągnięcie pędzelkiem. Jest to kompleksowy produkt, w dodatku bardzo wydajny. Jedna mała tubka wystarczy na rok. Aqua Brow rzuca nowe światło na makijaż brwi i sprawia, że wszystkie stworzone wcześniej kosmetyki stają się zbędne.