Menu

Astrominikleo czy napewno ? Kredki do brwi – przegląd najlepszych produktów na rynku

 

kredki-do-brwi.jpgKredka do brwi jest najpopularniejszym produktem do makijażu tej części twarzy. Jest bardzo wygodna w użyciu, a makijaż zajmuje chwilę. Dobrze dobrana pozwoli stworzyć piękną oprawę dla oczu. Poniżej prezentujemy listę kredek najbardziej godnych uwagi. Są one posegregowane cenowo- od najtańszych do najdroższych produktów.

1. Essence Astrominikleo – kredka do brwi ze szczoteczką – najtańsza z całej listy, co nie oznacza że najgorsza. Kredka jest trwała i bardzo miękka. Dobrze napigmentowana i o trwałej formule, która nie ściera się z brwi. Dostępna w czterech wersjach kolorystycznych i wyposażona w szczoteczkę, która pomoże ujarzmić niesforne włoski. Bardzo dobry i niedrogi produkt. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją brwi- kredka Essence zdecydowanie spełni Twoje wymagania.

2. Catrice – kredka do brwi ze spiralką – Bardzo dobrze napigmentowana, miękka kredka do brwi w trzech wersjach kolorystycznych. Pozwala na wykonanie zarówno mocnego, jak i delikatnego makijażu brwi. Zakończona z jednej strony spiralką, która pozwoli ułożyć brwi i delikatnie wyczesać nadmiar kosmetyku.

3. Wibo-ołówek do brwi ze spiralką – absolutny hit wszystkich wizażystek. Miękki ołówek o nico tłustej formule, który nie bryli się i zapewnia subtelny kolor i aksamitne wykończenie makijażu oraz przez konsystencję wosku- precyzyjne ułożenie nawet najbardziej niesfornych włosków. Sztyft kredki jest wyprofilowany tak, by z łatwością tworzyć za jego pomocą mocne linie oraz – po odwróceniu sztyftu- wypełniać kolorem całą brew.

4. Sleek-kredka do brwi – marka Sleek należy już do kultowych. Słynie z produktów o bardzo dobrej jakości, po które chętnie sięgają profesjonaliści. Kredka do oczu Sleek występuje w 3 kolorach. Jest świetna, gdyż automatyczna i nie wymaga temperowania. Ma trójkątny kształt ułatwiający rysowanie nawet pojedynczych włosków. Żelowa konsystencja kredki zagwarantuje perfekcyjny i trwały makijaż brwi, a szczoteczka je zdyscyplinuje i pozwoli wyczesać nadmiar kosmetyku. Ta kredka to profesjonalistka w dziedzinie makijażu.

5. Anastasia Beverly Hills – kredka do brwi – pisząc o produktach do brwiach, nie można nie wspomnieć o królowej brwi- kredka Anastasia Beverly Hills to królowa wszystkich kredek. Jest to najlepsza kredka do brwi, na jaką można trafić. Nie zebrała ani jednej złej opinii. Ma unikatową formułę. Na tyle twardą, że nie zrobi plam na brwiach i jednocześnie na tyle miękką, że pozwoli idealnie się nią umalować. Kredka jest automatyczna, nie trzeba jej temperować. Zadziwia również wielością dostępnych odcieni- 10 kolorów sprosta nawet najbardziej wymagającym brwiom.