Menu

Widoczne pory? Zastosuj maseczkę Supermud Clearing Treatment od Glamglow.

skora.jpg

Wiele kobiet uważa, że bardzo widoczne pory szpecą skórę twarzy. Szukają sposobów, jak pozbyć się tych niedoskonałości. Niestety, większość z pań będzie zmartwiona tym, że nie można zlikwidować porów skóry. Sprawdź, czym są i do czego służą te małe dziurki? Poznaj maseczkę wygładzającą powierzchnię cery Supermud Clearing Treatment marki Glamglow.

Maseczka Supermud Clearing Treatment przeznaczona jest do pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej, niezależnie od wieku i płci. Według wielu osób jest to najlepszy kosmetyk oczyszczający cerę i zmniejszający widoczność porów. Usuwa sebum, martwy naskórek i inne zanieczyszczenia, które zebrały się na powierzchni skóry w ciągu dnia. Wygładza cerę, ujednolica koloryt skóry, ściąga pory i dogłębnie nawilża. Dzięki zawartości aktywnych i naturalnych składników pielęgnuje cerę, zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości i utrzymuje skórę w prawidłowej kondycji. W maseczce Supermud Clearing Treatment znajduje się 6 kwasów AHA i BHA, węgiel pochłaniający toksyny nagromadzone w naskórku oraz substancje odpowiedzialne za usuwanie bakterii i sebum z porów skóry.

Jak stosować maseczkę Supermud Clearing Treatment od Glamglow? Dokładnie oczyść skórę twarzy, a następnie zaaplikuj kosmetyk. Maskę pozostaw na około 20 minut; w tym czasie produkt zastygnie i „wyciągnie” wszystkie niedoskonałości. Potem umyj twarz chłodną wodą, aby zamknąć rozszerzone pory skóry. Podczas aplikacji omijaj okolice oczu; nie zapomnij o kremie z filtrem przeciwsłonecznym. Uwaga: maseczka Supermud Clearing Treatment nie jest polecana osobom z wrażliwą cerą. Kosmetyk marki Glaglow stosować można zarówno na całą twarz, szyję i dekolt, jak i punktowo lub na wybrane obszary skóry.

Czy wiesz, że porów skóry nie da się usunąć? Mimo że w sieci znajdziesz wiele sposobów zlikwidowania tych dziurek, fizycznie nie da się tego zrobić. Pory skóry odpowiadają za wymianę gazów i wody; dzięki nim skóra oddycha. Występują prawie na całej powierzchni ciała, a najbardziej widoczne są na policzkach, nosie, czole i brodzie. Porów nie da się usunąć, ale można zmniejszyć ich widoczność. Jak to zrobić? Stosuj kosmetyki z kwasami, kryjące podkłady i gruboziarniste peelingi. Nie zapomnij wypróbować maseczki Supermud Clearing Treatment marki Glamglow.