Menu

Gdy kredka do brwi nie wystarczy; innowacyjne kosmetyki do makijażu brwi

 

makijaz-brwi.jpgKredka do brwi jest najbardziej znanym i najczęściej wybieranym produktem. Uwielbiamy ją za bezproblemowość w użyciu i łatwość, z jaką możemy za jej pomocą stworzyć piękną oprawę dla oczu. Bywa jednak, że sama kredka nie wystarczy do makijażu brwi- zwłaszcza wtedy, gdy nasze brwi są nierówne, wymagają w niektórych miejscach dopracowania, lub dorysowania pojedynczych włosków. Kredka nie wypełni również brwi kolorem w takim stopniu, w jakim uczyni to np. cień do powiek. Co powinno zatem znaleźć się w Twojej kosmetyczce, aby makijaż brwi był perfekcyjnie dopracowany? Poniżej przedstawiamy najlepsze produkty stanowiące idealne uzupełnienie kredki do brwi.

1. Essence – ołówek do brwi z aplikatorem w formie gąbki. To produkt, który jest nieco bardziej suchy niż wcześniej opisana kredka, pozwalający na wykonanie bardziej intensywnego makijażu brwi. Bliżej mu do cienia niż kredki, lecz forma aplikacji pozwala na umieszczenie go na naszej liście. Wiele wizażystek stosuje go razem z tradycyjną kredką, by delikatnie wypełnić całe brwi kolorem. Kredką nadaje się wówczas ramę brwiom- zwłaszcza na dolnej linii, która powinna być wyraźnie zaznaczona, zaś ołówkiem wypełnia całą brew odpowiednim odcieniem. Cień w sztyfcie występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: jasnej i ciemnej.

2. Catrice – flamaster do brwi – produkt przeznaczony dla kobiet, które mają już nieco doświadczenia w malowaniu brwi. Jego cieniutka, precyzyjna końcówka pozwoli na bardzo profesjonalne uzupełnienie linii brwi wszędzie tam, gdzie powinny znajdować się włoski. Można nim również śmiało wyznaczyć dolną linię brwi, czyli stworzyć ramę dla całego makijażu. Flamaster wymaga jednak pomocnika- dobrym uzupełnieniem będzie dla niego cień do brwi w sztyfcie.

3. Catrice – cień do brwi w formie ołówka. Produkt z jednej strony zakończony jest spiralką, która ułoży brwi i pozwoli wyczesać nadmiar kosmetyku, a z drugiej w pudrową gąbeczkę, dzięki której precyzyjnie i z łatwością wypełnimy kontur brwi, nadając im piękny, subtelny kolor. Kredka występuje w 3 kolorach.

4. Anastasia Beverly Hills – Dipbrow pomade – genialna pomada wylansowana przez królową makijażu brwi. Zamknięta w słoiczku woskowa pomada dostępna w wielu kolorach i tonacjach pozwoli na uzyskanie precyzyjnego kształtu brwi. Nakłada się ją skośnym pędzelkiem. Pozwala wypełnić kontur brwi kolorem. Dzięki niej uzyskamy zarówno mocny, intensywny makijaż brwi, jak i subtelny, dzienny efekt- idealny dla delikatnego makijażu.