Menu

Innowacja: serum do włosów HairX Advanced TimeResist

oriflame.jpg

Sposób na włosy z pierwszymi oznakami starzenia się? HairX Advanced TimeResist – kompleksowe serum do włosów z proteinami jedwabiu dla osób dojrzałych. Zwalcza pięć oznak starzenia się włosów i kosztuje naprawdę niewiele!

Cena regularna: 29,90 zł
Pojemność: 30 ml

Zamknięte w szarym, szklanym opakowaniu z pompką serum to innowacja w dziedzinie pielęgnacji włosów przygotowana przez markę Oriflame. Serum nie wymaga spłukiwania i bardzo dobrze zabezpiecza końcówki włosów przed przesuszaniem.

Serum do włosów HairX Advanced TimeResist

Zaleca się stosowanie serum HairX Advanced TimeResist kilka razy w tygodniu, wraz z regularnym stosowaniem szamponu i odżywki z tej serii. To produkt, który ma być trzecim krokiem w pielęgnacji włosów. Serum HairX Advanced zapewnia odbudowę suchych włosów, ochronę ich np. przed temperaturą i dogłębne odżywienie.

Serum HairX Advanced TimeResist
zwalcza 5 objawów starzenia się włosów:

  1. Suchość
  2. Łamliwość
  3. Matowość
  4. Utratę objętości
  5. Niesforność

Stosowanie serum do włosów HairX Advanced TimeResist nie jest trudne. Wystarczy wycisnąć jedną pompkę produktu i ocieplić nieco w dłoniach. Następnie nałożyć na suche końce włosów. Raczej nie poleca się stosowanie serum do włosów HairX Advanced TimeResist na całej długości, bo pasma są przesuszone zazwyczaj jedynie na końcach. Serum stworzone jest właśnie po to, żeby działać punktowo i skutecznie.

HairX Advanced TimeResist to serum do włosów, które zapewnia im głębokie nawilżenie, odżywienie i przywrócenie witalności. Dotychczas matowe i suche włosy zyskują delikatności, stają się sypkie, miękkie i bardzo błyszczące. Wszystko dzięki zawartości protein jedwabiu, które otaczają włókna lekkim, nawilżającym filmem. To sprawia, że dzięki serum do włosów HairX Advanced nawet najbardziej zaniedbane włosy odzyskują zdrowie w kilka tygodni. Pierwsze efekty powinny być zauważalne w ciągu 2 tygodni regularnego stosowania.

W tej serii znajdziesz również: szampon do włosów HairX Advanced TimeResist oraz odżywkę do włosów HairX Advanced TimeResist.