diorshow-brow-chalk.jpg

Konturowanie i malowanie brwi w tym sezonie jest naprawdę bardzo modne. A ponieważ my, kobiety, śledzimy najnowsze urodowe trendy, wiemy, jak to robić i jakich kosmetyków używać. A czy wypróbowałaś już najnowszy produkt Diora, Diorshow Brow Chalk?

Zazwyczaj do malowania brwi używałaś specjalnych cieni lub ołówka. Jednak marka Dior postanowiła wylansować zupełnie inny produkt, który posłuży w namalowaniu włosków na łuku brwiowym. Mowa tu o kredce w formie sztyftu, Diorshow Brow Chalk. Dzięki kosmetykowi bardzo szybko narysujesz idealny kształt brwi i zaakcentujesz oprawę oczu. Dzięki kremowej i bogatej konsystencji produkt z łatwością nałożysz na skórę i pomiędzy włoskami. Formuła kredki marki Dior ma przedłużoną trwałość, nie ściera i nie osypuje się. Kosmetyk pod wpływem wysokiej temperatury nie powinien się ważyć. Diorshow Brow Chalk dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych, przeznaczonych dla blondynek, brunetek i szatynek: 001 Blonde, 002 Soft Brown i 003 Bark Brown.

Jak stosować kredkę od Christiana Diora? Rzęsy wyreguluj i nadaj im kształt dopasowany do twarzy i oczu. Małym grzebykiem lub czystą szczoteczką ze starej maskary wymodeluj brwi, wyciągając włoski ku górze, a następnie w kierunku skroni. Odpowiednio ustawiając Diorshow Brow Chalk, osiągniesz efekt zagęszczonych i przyciemnionych brwi. Jeżeli chcesz obrysować kontur łuku brwiowego, krawędzią sztyftu namaluj cienką kreskę. Powstały obszar wypełnij wybranym przez ciebie kolorem. Marzy ci się efekt 3D? Rysując włoski, kredkę przyciskaj mocniej lub słabiej. Dodaj kilka warstw produktu wtedy, gdy chcesz osiągnąć bardziej wyrazisty efekt makijażu oczu. Pora na cienie do powiek i tuszowanie rzęs. Aby jeszcze bardziej podkreślić spojrzenie, na powiece namaluj kreskę w stylu „kocie oko”. Jasną pomadkę zaaplikuj na usta. Pamiętaj o jednej bardzo prostej zasadzie. Ciemny i wyrazisty makijaż oczu uzupełnij subtelnym makijażem ust. I odwrotnie: usta pomalowane ciemnymi odcieniami kosmetyków dobrze wyglądają przy oczach pomalowanych cieniami w delikatnych barwach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *