Jak większość trendów w stylizacji i koloryzacji włosów, również moda na raspberry bourbon hair swój początek ma na Instagramie. Jak wyglądają włosy w kolorze burbonu? Czemu to idealna koloryzacja na zimę?

Trendy w koloryzacji włosów zmieniają się z sezonu na sezon, a nawet jeszcze częściej. W jednym tygodniu króluje koloryzacja mushroom blonde, a już tydzień lub dwa później caramel drizzle. I nie wiedzieć czemu wszystkie nazwy tych trendów nawiązują do jedzenia.

Jeśli właśnie zastanawiasz się zmianą koloru włosów, powinnaś poznać najnowszy trend w koloryzacji. Po pieczarkowym blondzie i włosach w odcieniu karmelowych słodkości przyszedł czas na… raspberry bourbon, czyli fryzurę w kolorze ulubionego alkoholu.

Trendy w koloryzacji: Raspberry Bourbon Hair

Włosy w odcieniu malinowego burbonu to zdecydowanie coś dla fanek ciepłych brązów. Nie trzeba lubić alkoholu, że podjąć decyzję o koloryzacji w stylu raspberry bourbon – to piękna mieszanka brązu z odcieniami bordo. O intensywności bordowych refleksów możemy zdecydować same.

Koloryzacja raspberry bourbon opiera się na jednej, bardzo ważnej zasadzie – odcienie muszą być ciepłe i przywodzić na myśl zimowe wieczory przy kominku z lampką czerwonego wina w dłoni. Albo malinowego burbonu!

Jak wyglądają włosy w kolorze Raspberry Bourbon?

To stylizacyjna propozycja idealna dla naturalnych brunetek, ponieważ baza to ciemny, ciepły brąz. Oczywiście blondynka, szatynka lub posiadaczka ognistych rudości też może przefarbować swoje włosy na kasztanowy brąz, ale jest to zadanie wymagające więcej czasu.

Z czym łączymy brąz w przypadku koloryzacji raspberry bourbon? Oprócz naturalnie wyglądających refleksów brązu najważniejsze są pasemka w odcieniu dojrzałej maliny, nawiązuje właśnie do malinowego burbonu. Takie bordo doskonale ociepli zimową aurę i nada fryzurze świeżości.

Koloryzacja Raspberry Bourbon. Dla kogo?

Zdecydowanie nie dla każdego. Choć włosy w stylu raspberry bourbon to jeden z mniej ekstrawaganckich trendów w koloryzacji, to trzeba mieć nieco odwagi, żeby swoją fryzurę rozświetlić właśnie odcieniami burbonu.

Jak łatwo się domyślić raspberry bourbon hair najbardziej pasuje brunetkom, które naturalnie mają ciemne włosy i chciałyby je rozświetlić, ocieplić, ożywić. Wbrew pozorom jest to jednak bardzo uniwersalny odcień, który sprawdzi się zarówno u pań z ciemną, jak i jasną karnacją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *