Menu

Uwaga, trend! Olejek do włosów Nanoil

nanoil-olejek-do-wlosow

Wystarczą 4 tygodnie, aby w pełni zregenerować nawet bardzo zniszczone włosy.
Wystarczy chwila, by natychmiast je upiększyć.

Marzenia?
Już nie!

Cud zaczął się dziać od chwili, kiedy marka Nanoil wydała swój olejek do włosów.

Nanoil to produkt, który deklasuje wszystkie inne kosmetyki. To po prostu spełnione obietnice o pięknych i zdrowych włosach. Jak to się dzieje? Odpowiedź kryje się w kilku faktach, które decydują o tym, że Nanoil jest tak skuteczny, unikatowy i trendy.

1. Olejek do włosów Nanoil – czerpie z natury

Olejek do włosów Nanoil to przede wszystkim potęga i moc natury, czyli dobór substancji, które nie mają sobie równych, jeśli chodzi o pielęgnację włosów. Naturalne olejki znane są od wieków jako specyfiki regenerujące do włosów, o potężnej mocy. W ich składzie odnajdziemy nie tylko dobre kwasy tłuszczowe, które usprawniają pracę komórek, ale również szereg witamin, minerałów, flawonoidów i fitosteroli – czyli substancji dbających o wygląd, zdrowie i kondycję włosów. Bez tych składników włosy traciłyby siłę i sprężystość, zaczęłyby wypadać i matowieć – innymi słowy niszczałyby w trybie przyspieszonym. Naturalne olejki do włosów to najlepsze, po co możesz sięgnąć podczas pielęgnacji pasemek. Dbają one nie tylko o regenerację włosów, ale również o ich kondycję, zdrowie i wygląd.nanoil-olejek-do-wlosow

2. Olejek do włosów Nanoil – rozumie twoje włosy i ich potrzeby

Omawiany olejek nie występuje w jednej, uniwersalnej dla wszystkich rodzajów włosów wersji. Marka Nanoil podeszła do tematu pielęgnacji włosów bardzo konkretnie i odpowiedzialnie: stworzyła produkt pasujący do włosów, a nie odwrotnie.

To pierwszy taki kosmetyk, koncentrujący się stricte na tym, czego potrzebuje określony rodzaj włosów. Badania nad strukturą ludzkich kosmyków pozwoliły wyodrębnić trzy rodzaje włosów, każdy o nieco innej budowie, właściwościach i wymogach pielęgnacyjnych. Kryterium klasyfikujące wszystkie trzy rodzaje nazywa się porowatością włosów. Pozwoliło ono wyodrębnić:

 • włosy wysokoporowate – czyli suche, łamliwe, cienkie i ekstremalnie zniszczone. Włosy tego rodzaju są przerzedzone i pozbawione gęstości.
 • włosy średnioporowate – zaczynające się wysuszać, puszyć i niszczeć, nierzadko matowe i sprawiające kłopoty podczas stylizacji. Pasemka tego typu nie są jeszcze bardzo wysuszone, ale mogą tracić wilgoć na końcach włosów, oraz wypadać w nadmiarze.
 • włosy niskoporowate – grube i mocne włosy, które niestety często bywają przetłuszczone, ciężkie i pozbawione objętości. Przylegają do głowy i niezwykle trudno je wystylizować. Kosmetyki tylko dodatkowo je przeciążają.

Każda z trzech porowatości znajdzie swojego sojusznika wśród produktów marki Nanoil. Olejki są odpowiednio dobrane, aby zapewnić każdemu rodzajowi włosów odpowiednią pielęgnację: pomagać, odżywiać i chronić, zamiast szkodzić – to główna cecha kosmetyków Nanoil.

Moc naturalnych olejków wspierana jest tu przez szereg substancji bezcennych dla włosów. Zapewniają włosom miękkość i świetny wygląd (lanolina i jedwab), ochraniają włosy( filtr UV) i odbudowują ich strukturę (keratyna).

3. Olejek do włosów Nanoil – skrywa ciekawe tajemnice

Kosmetyk marki Nanoil skrywa w zanadrzu niejedną niespodziankę. Przysłowiową „wisienką na torcie” jest kompleks dwóch unikalnych składników (kerastim i baicapil) przyspieszających wzrost włosów i powstrzymujących ich wypadanie. Innowacyjne substancje usprawniają metabolizm w komórkach skóry i stymulują pracę cebulek, dzięki czemu włosy zagęszczają się.

4. Olejek do włosów Nanoil – nie ma „tego złego”

Nanoil to bardzo przemyślana kompozycja składników pielęgnacyjnych. Niewątpliwą zaletą jest również to, że nie zawiera on złych substancji, w które obfitują inne produkty do pielęgnacji włosów: parabenów, silikonów ani żadnych innych specyfików drażniących, dlatego może być z powodzeniem aplikowany na skórę głowy. Dzięki temu jest w stanie zregenerować, odżywić i usprawnić prace najważniejszej części włosa: jego cebulkę.


Na stronie producenta* odnajdziemy szereg dokładnych opisów i wskazówek na temat porowatości włosów, ciekawostki dotyczące pielęgnacji i wyczerpujące informacje na temat każdej aktywnej substancji w olejku Nanoil. Opisy włosów i ich rodzaje opatrzone są zdjęciami o wysokiej rozdzielczości i jakości.

*www.nanoil.pl  

17 Komentarzy
 1. Paulina
 2. Asia
  • Wioletta
  • crazy_m
   • Katarzyna
   • Asia
 3. Ilona_Vu
  • Małgosia
  • Katarzyna
 4. Oleńk@
 5. Miśka888
 6. Agniecha
 7. Iza
 8. Marlena
 9. Aneta C.
 10. Gosia
 11. Evelinek